Drewno Wrocław i okolica

tel. 605 066 233

Malerzów 5a, 56-410, Dobroszyce k/Oleśnicy

O NAS

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem i sprzedażą drewna kominkowego, opałowego oraz tarcicy dębowej. Drewno pochodzi z Lasów Państwowych, kupujący ma gwarancję legalności*. Przerabiamy tylko drewno grube, przemysłowe o wysokiej jakości S2a, S2b, W0. Drewno tniemy na długość od 30 cm do 60 cm, łupiemy drobno i grubo w zależności od zamówienia. Na rynku istniejemy od 1998 r. Naszą pasją jest dostarczanie do Państwa drewna o najwyższej jakości. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Marek Sobieraj - właściciel 

* Drewno pochodzi z lasów o prawidłowej gospodarce leśnej zgodnej z kryteriami i wskaźnikami PEFC. Certyfikat nr CSL/761/2012 UDT/CERT. Drewno czyste wg FSC pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, certyfikowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami FSC, co potwierdza certyfikat SW-FM/COC-003740. 

OFERTA

Drewno kominkowe

W sprzedaży posiadamy następujące gatunki drzewa: buk, grab, dąb, olcha brzoza, sosna, świerk, modrzew. Drewno to jest pocięte, porąbane i sezonowane, gotowe do palenia.

Tarcica dębowa

Posiadamy w sprzedaży tarcicę dębową o długości od 1,2 do 3 m. Grubość typowa deski: 28/48 mm.

Możliwe realizacje innych grubości deski na zamówienie.

Szczegóły można ustalać telefonicznie lub mailowo.

Tarcica dębowa, mokra dostępna jest tylko na zamówienie, grubość, długość i klasy desek do uzgodnienia.

CENNIK

Koszt transportu drewna kominkowego podajemy niżej.

Zrzyny dębowe TYLKO za 150 PLN za 1mp, długość zrzyn 2,5 metra!

Posiadamy w sprzedaży drewno kominkowe i opałowe pocięte, połupane, sezonowane oraz mokre. Długość szczap to ok. 30 i 40 cm, do wyboru.

TRANSPORT

Możliwy dowóz na terenie Dolnego Śląska, okolice Wrocławia – Wrocław, Oleśnica, Milicz, Bierutów, Namysłów, Jelcz, Trzebnica, Oborniki Śląskie.

UWAGA PROMOCJA! *
TRANSPORT GRATIS DO 50 KM!

* Promocja dotyczy minimalnego zamówienia – pełny samochód czyli od 8,5mp do 10mp i w podanym wyżej obszarze

GALERIA